Witamy serdecznie!

Dziękujemy, że jesteś na naszej stronie wwww. Zostań z nami trochę dłużej i poznaj naszą ofertę.

 

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją mebli na wymiar. Wykonujemy wszelkiego typu meble domowe: meble kuchenne, meble łazienkowe, szafy wnękowe, garderoby oraz meble do lokalów użytku publicznego: lady, półki, zabudowy, regały i inne. Zależy nam, by nasi Klienci byli zadowoleni z współpracy z nami, dlatego projekt, wycenę oraz wszelkie poprawki otrzymują Państwo gratis. Oferujemy pomoc profesjonalistów i fachowe doradztwo na każdym etapie zamówienia.

Do dyspozycji naszych Klientów mamy:

– najlepszy jakościowo materiał i akcesoria do produkcji mebli

– setki kolorystyk i struktur frontów czy blatów

– dziesiątki możliwości rozwiązań technicznych

– kilkanaście rodzajów oświetlenia

– inne nietypowe rozwiązania jak frezy, cokoły, ozdobne listwy, panele, witryny itd.

– sprzęt AGD (wolnostojący lub do zabudowy) wszystkich producentów obecnych na rynku

– oraz swój własny czas, który chętnie Państwu poświęcimy

 

Dbamy o bezpieczeństwo i finanse naszych Klientów – od momentu podpisania umowy jesteście Państwo chronieni, a z naszej strony macie gwarantowane, wszystko co zostało w niej zawarte.

Czas realizacji zamówienia od momentu powstania projektu waha się u nas w przedziale 5-6 tygodni. Montaż mebli wykonujemy możliwie jak najszybciej, zazwyczaj jest to tylko kilka godzin.

 

Lubimy zdrową konkurencyjność i grę fair-play, dlatego chcąc utrzymać się w czołówce, ciągle się rozwijamy, zwiększając swoje kwalifikacje i poziom wiedzy. Uczestniczymy w różnego rodzaju szkoleniach (z zakresu akcesoriów meblowych, produktów AGD, innowacyjnego projektowania mebli), odwiedzamy targi wnętrzarskie i branżowe. Wszystko w trosce o jak najwyższy poziom świadczonych przez nas usług.

Zdajemy sobie sprawę, że wybierając firmę mającą wykonać meble na wymiar we własnym domu, Klienci obdarzają nas ogromnym zaufaniem, którego staramy się nigdy nie zawieść. Świadczą o tym setki realizacji i uśmiechniętych twarzy naszych Klientów.

ZAPRASZAMY!